לידים חמים לנדלן

תחום הנדל"ן במדינת ישראל משגשג כבר שנים רבות, מלאי הנכסים הולך ומצטמצם ולכן הביקוש הולך וגדל. לא מעט סוכני נדל"ן משקיעים מאמצים רבים בשיווק דירות וגיוס נכסים אבל בשורה התחתונה כשבאים לשווק את הנכס לא מגיעים לקוחות רציניים, זאת הסיבה שהתחום של לידים בנדלן פורח ותופס תאוצה.אז מה זה לידים נדלן ? קודם כל חשוב ליישר קו ולהבהיר שליד בעצם זה פנייה של לקוח שמתעניין בנכס נדלן, ישנם לידים של לקוחות חמים יחסי שקראו את התוכן השיווקי של הפרויקט וישנם לידים קרים של לקוחות שאנו חושבים שאולי יש סיכוי לעסקת נדלן.בלידים קרים אם הלקוח מסכים לשמוע אפשר אולי לנסות לעניין אותו בפרויקטים בארץ, בחו"ל בפרויקטים קטנים וגדולים לעומת ליד יחסי חם שפנה אלינו לטובת משהו מאוד ספציפי.
בליד קר בד"כ מגיעים אליך בטלפון מכיוון שהופעת במאגרי נתונים.
על מנת ולהגיע ללקוחות יותר מדויקים אנחנו צריכים להקים קמפיין דיגיטלי מדויק ביחד עם דף נחיתה שמציג את תיאור ותכולת הפרויקט ואת היתרונות של אזור הגיאוגרפי שלכם.
קמפיין דיגיטלי זה בד"כ קמפיין שנקרא PPC מה שאומר שאנחנו בעצם משלמים לפי קליק על התנועה.לדוגמא לקוח מחפש בגוגל את הביטוי תמא 38 ורואה בעמוד הראשון מודעה בתשלום, ברגע שהוא לוחץ על המודעה גוגל יחייב את הלקוח בגין הקליק.מחיר הקליק יכול לנוע בין 2 שח לעשרות שח וזה תלוי בתחרות ובמפרסמים שמפרסמים במקביל ומציעים במכרז מחיר קליק על כל ביטוי.אז לידים בנדלן קודם כל יתחילו מקידום ממומן בגוגל אבל ישנם מקרים בהם לפייסבוק יש עדיפות ואני אנסה להסביר, יזם תמ"א מעוניין לגייס לקוחות או בניינים שרוצים להתחיל תהליך תמ"א אבל הוא מגדיר במדויק את גזרת הפילוח הגיאוגרפי מדרום לירקון בתל אביב ומזרח לרחוב אבן גבירול שם הקהל הכי רלוונטי שלו נמצא.גם כאן על מנת ולייצר לידים בנדלן אנו ממליצים ללשב את גוגל חיפוש ביחד עם קמפיין ממומן בפייסבוק על מנת ולמקסם את ההגעה לקהל היעד.
רק אם נשקיע במסרים שיווקים בפייסבוק יגיעו לידים, לדוגמא תמא 38 עומדת להסתיים בשנת 2022 ולכן חשוב לנגן על אלמנו הזמן ועל ההפסד שיגרם להם אם הם לא יתקדמו.
דוגמא נוספת בלידים בנדלן זה לקוח המעניין לשווק דירות יד 2 במודיעין גם כרן כדאי לפנות לתובי מודיעין בפייסבוק ביחד עם חיפושים רלוונטים בגוגל.
אז איך העצם אפשר להגיע לכמויות גדולות יותר של לידים? אם מדובר על משהו גנרי שמתאים לקהל הרחב כגון השקעה באדמה חקלאית אפשר ומומלץ לפנות לקהל רחב יותר גולש באתרי המדיה או אתרי חדשות או באמצעו תקמפיין ב GDN או באמצעות קמפיין אאוטבריין.תחום הנדלן הוא תחום מאוד "סקסי", מה שיבדיל הין משווק טוב למשווק מעולה זה איכות התוכן והיכולת לשנות קריאטיב במהלך הקמפיין.
לא מעט פעמים הקהל שראה את הפוסט שלכם כבר לא מגיב ולכן חייבים לייצר תוכן חדש כל הזמן.
לגבי תקציב דיגיטלי שיכול להביא לידים, ההמלצה שלי להתחיל לפחות ב 100 שח לכל ערוץ וזה נחשב לתקציב יחסי נמוך.אם נתחיל לעבוד בקמפיין ב GDN התקציב יקפוץ רק לערוץ זה ל 200 שח ביום לפחות.
אז איך בעצם נבין מה עובד טוב יותר בנדלן ואיזה ערוץ דיגיטלי מייצר את העלות תועלת הטובה ביותר? ההמלצה שלי היא לעבוד עם מערכת לידים שתראה לנו במדויק מה הסטטוס של כל ליד בהקשר של הערוץ שממנו הגיע.מה עוד מומלץ על מנת שנקבל לידים חמים? וידאו בנדלן עובד מצויין, זה יכול להיות וידאו באמצעות רחפת, או ראיון בסודות הנדלן.ברגע שישנו וידאו שיווקי נוכל לשווק את הפרויקט בערוצים נוספים שמבוססי וידאו כגון, פייסבוק , יוטיוב טיק טוק ….

כתיבת תגובה